Dinner Lady V2000 Blueberry Lemonade Disposable Pod

390,00 TL
Vergi dahil
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

0 Yorum
YAKINDA

Dinner Lady V2000 Bubble Trouble Disposable Pod, Dinner Lady uzmanlığıyla geliştirilen özel aromalarıyla karşınızda. Buz gibi limonataya eklenen yabanmersininin muhteşem lezzeti ile dilinizde lezzet patlamaları yaşamaya hazır olun. Bu harikulade lezzet için her bir nefesi sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

Kullan at pod mod cihazlar için yeni bir standart belirleyen Dinner Lady V2000, 30mg ve 50mg tsalt likit seçenekleri ile 6.5mL salt likit ile önceden doldurulmuş ve hazır olarak gelir. 1000mAh dahili pil ile çalışır ve yaklaşık 2000 çekim kapasitesine sahiptir.

Mesh coil sistemi ile kurgulanmış olan , saf ve tam aromalı bir deneyim bekleyebilirsiniz. Ayarlanabilir hava girişi, hava akışınızı tercihlerinize göre hassas bir şekilde ayarlamanıza izin verir!

Kullanımı kolay ve tamamen sorunsuz Dinner Lady V2000, yanınızda taşımak için mükemmeldir! Sadece ambalajından çıkarın ve nefes sensörü ile kullanarak hemen buharlamaya başlayın. Cihazınızı yeniden doldurmanıza veya şarj etmenize gerek yoktur, işiniz bittiğinde atabilirsiniz.

Dinner Lady
TB143620MG
Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı