Elux Legend 3500 Strawberry Ice Cream Disposable Vape Pen

300,00 TL
Vergi dahil

Değerlendirme :  

1 Yorum
YAKINDA

Elux Legend 3500 Strawberry Ice Cream Disposable Vape Pen, dondurmanın o muhteşem lezzetini çilekle buluştururken gerçekten çilekli bir dondurma yiyor hissini sizlerde uyandıracak. Yazın vazgeçilmez lezzetlerinden olan çilekli dondurmanın hiç bu kadar lezzetli olacağını hayal bile edemezdiniz. Siz de çilekli dondurma seviyorsanız muhakkak bu lezzeti denemelisiniz.

Elux Legend 3500 Puff kullan at pod mod, tüm ilgi çekici özellikleri nedeniyle en çok beklenen ve en sevilen cihazlar arasındadır. Her nefes, muhteşem derecede lezzetli bir buharlama deneyimi yaşatır. İçerisinde kullanılan salt likit, kan dolaşımınızda daha uzun süre kaldığı için her nefeste muhteşem bir keyif vermekte oldukça iyidir.

Elux Legend, neredeyse en az bir hafta boyunca yeni bir tane almak zorunda kalmadığınız için kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayan 3500 çekim kapasitesine sahiptir. 1500 mAh dahili pil ile, cihazı değiştirmekten korkmadan harika bir deneyim yaşarsınız. Elux Legend 3500 Puffs, 2ml 20mg salt likit kapasitesine sahiptir.

TB1425
Derece 
Nevşim Altıparmak
2022-06-16

Şu rengin tatlılığı, aromanın güzelliği.

Mükemmel. Kargo 2 günde geldi. tavsiye ederim

  • 1 kişiden 0 tanesi bu incelemeyi yararlı buldu.

Yorumunuzu yazın !

İlgili ürünler

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı