Salt Likit

3 Yorum
205,00 TL
Saltica American Tobacco Salt Likit, klasik tütün tadı sevenler için üretilmiş ve gerçek sigara içiyormuş hissi vermektedir.
3 Yorum
205,00 TL
Saltica Mint Salt Likit, nanenin ferahlatıcı etkisinin salt likit ile birleşiminden doğan muazzam lezzeti sizlere sunuyor.
4 Yorum
205,00 TL
Saltica Lemon Tart Salt Likit, taze limonun ferahlatıcı lezzetini pasta notalarıyla buluşturuyor.
4 Yorum
205,00 TL
Pinky Saltica salt likitin içerisinde limon, greyfurt ve portakal suyu tadlarının harika karışımı yer almaktadır.
3 Yorum
205,00 TL
Vaporium Saltica salt likit sayesinde vişne ile karıştırılmış saf tütün tadını en iyi şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz.
2 Yorum
205,00 TL
Oxygen Saltica Salt Likit içeriğinde ise salatalık, greyfurt, buz aroması bulunur.
2 Yorum
205,00 TL
Ananas ve limon aromasına sahip olan Vega saltica salt likit daha yoğun aroması bulunan likit isteyenler için doğru bir seçimdir.
4 Yorum
205,00 TL
Saltica Leseath Salt Likit keyifli bir buhar deneyimi yaşanmasına olanak sağlayan ürünlerden biridir. Bu likit içerisindeki kivi, karpuz ve çilek ile tropik bir karışım meydana...
5 Yorum
205,00 TL
Saltica Golem Salt Likit karamel, tütün, dondurma ve vanilyadır muhteşem uyumunu sizlerle buluşturuyor.

Salt Likit son yıllarda çok sık duyulmaya başlanmış ve pek çok salt likit kullanıcısı tarafından merak konusu haline gelmiştir. Salt Likitler, ilk olarak normal sıvı nikotin türlerinden doğallığı ile ayrılan ve normal nikotin türlerine oranla daha saf oluşuyla ön plana çıkmaktadır. Tuz nikotinin vücutta daha çabuk absorbe edilerek kana çabuk karışması sonucu etkisi daha uzun sürmektedir. Daha doyurucudur ve boğaz yakmayan ve ağızda kötü tat bırakmayan yapıya sahiptir. Baz nikotinde 3MG Nikotin tüketimde hissettiğimiz vurum ve doyumu Salt Nikotinlerde 35MG ye tekabül etmektedir. Salt Likit gerçek sigaraya en yakın boğaz vurumuna hissine  ulaşmasıyla da normal likitlerden ayrılmaktadır. Farklı buharlama sistemine sahip salt nikotin, 35% daha az sertlikte oluşuyla da tercih sebebi haline gelmiştir. 

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı