Ultima Saltica Likit
Ultima Saltica Likit
Ultima Saltica Likit
YAKINDA

Saltica Ultima Salt Likit

215,00 TL
Vergi dahil
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
Ultima Saltica Salt Likit içeriğindeki badem, kraker, esmer şeker ve kahve aromasıyla farklı bir lezzet elde edilmesini sağlamaktadır.
Ürün tekrar stoğa girdiğinde bildirim almak için e-posta adresini kullanın
MG (Nikotin Oranı) :

Değerlendirme :  

6 Yorum
YAKINDA

Piyasaya sürüldüğü yıllarda doktorlar tarafından onaylanan ve yararlı olduğu söylenen sigaraların, onlarca sağlık sorununa sebep olduğu günümüzde bilimsel çalışmalarca kanıtlanmıştır. Bilimsel çalışmalarca hem sağlığa hem de estetik görünüme bir çok zararı olan sigara alışkanlığının yok edilmesi için devletler farklı bilgilendirme çalışmaları ve kamu spotları düzenlemektedir. Ancak sigaranın önüne geçebilecek olan tek şey elektronik sigaradır.

Ultima Saltica Likit Özellikleri

Ultima Saltica Likit içeriğindeki badem, kraker, esmer şeker ve kahve aromasıyla farklı bir lezzet elde edilmesini sağlamaktadır. Yeni tatlar arayan elektronik sigara kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği bu likit, yumuşak içimi ve ferahlığı sayesinde diğer ürünlerin önüne geçmektedir.

Kendini farklı hissetmek isteyen kullanıcıların tatması gereken bir ürün olan Ultima Saltica Likit 30 ML’lik şişelerde satışa sunulmaktadır. Adeta kullananlara sabah kahvesi tadı veren bu ürün %50 VG, %50 PG karışımından üretilmiştir. Bu likiti doğru bir şekilde kullanmak isteyen kişilerin likit haznesini yarıya kadar doldurup 10 dakika civarında beklemeleri gerekmektedir. Ardından ateşleme yapılarak elektronik sigara içilebilir.

Elektronik sigara pek çok özelliğiyle sigaranın önüne geçmektedir. Elektronik sigaranın içinde bulunan nikotin sigara bağımlılığının yok edilmesindeki en büyük etkendir. Kullanılmak istenen nikotinin ve elektronik sigara kullanımı sırasında ağza gelecek olan aromanın ayarlanabilmesi için salt likit kullanılmaktadır. Likitin kalitesi olması daha iyi bir buhar zevki elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Kaliteli likitlerden biri olan Ultima Saltica Likit pek çok elektronik sigara kullanıcısı tarafından tavsiye edilmektedir.

Saltica'nın Ultima isimli likiti badem, kahve, kraker ve esmer şeker karışımları ile farklı bir lezzetle karşınızda. Yeni bir tat farklı bir deneyim damağınızda enfes bir tat hissetmek için ultima'yı denemelisiniz.

Saltica
TB2335MG
Derece 
ZEYNEL
2022-08-24

aroması aşk yaşatıyor

aromadaki uyum iki aşığın birbirine plan ilgisi gibi mutlulukla kullanmaya devam...

Derece 
İHSAN
2022-08-24

sınıfının lideri

şu ana kadar pek çok site ve ürün denedim açık ara önde özel bir kombin keyifle kullanılır.

Derece 
FATİH
2022-08-24

baştan aşağı kalite

ayrılmaz ikiliyi bütünleştirip kaliteli şahane bir aromaya dönüştürmüşler çok beğendim çok güzel.

Derece 
Ada
2022-06-12

Mükemmel

Kahvemin en iyi dostu oldu

Derece 
2022-06-08

ben de kahve içmeyi severim ve başka markalarda hoş olmayan bir tad geliyordu. arkadaşımda denedim bayıldım hemen sipariş verdim heyecanla bekliyorum

Derece 
2022-06-08

kahve içmeyi çok severim tam benlik baymayan bir aroma

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı