Vaporesso XROS Mini Pod

575,00 TL
Vergi dahil
RENK :

Değerlendirme :  

1 Yorum
Stokta yok

Vaporesso XROS Mini Pod Kit, XROS Ailesinin en yeni üyesidir. Vaporesso XROS Mini Pod Kit, yaklaşık 2 günlük vaping ve 5V/1A Type-C hızlı şarjı desteklemek için yerleşik 1000mAh pil ile güçlendirilmiş, lüks elmas desenli yüzeyden yapılmıştır.

Vaporesso XROS Mini Pod Kit, XROS Ailesinin en yeni üyesidir. Vaporesso XROS Mini Pod Kit, yaklaşık 2 gün boyunca vaping ve 5V/1A Type-C hızlı şarjı desteklemek için yerleşik 1000mAh pil ile çalışır, lüks elmas desenli yüzeyden yapılmıştır, büyük kaymaz ve elde genel bir his. Vaporesso XROS MINI Pod, kapaklı üst dolgu tasarımı ile 2ml kapasiteye sahiptir. Önceki VAPORESSO bölmelerinde etkili bir şekilde çalıştığı kanıtlanmış SSS Sızıntıya Karşı Dirençli Teknoloji ile donatılmıştır. Vaporesso XROS MINI kartuş, tüm XROS ailesiyle uyumlu olabilir. Vaporesso XROS Mini cihazı, en iyi MTL vaping deneyimini sağlar.

xros mini renkler

1000mAh Uzun ömürlü Pil ile çalışır

2ml Kapaklı Üst Dolgu Tasarımı

Mükemmel kaymaz ve elde genel bir his

SSS Sızıntıya Dayanıklı Teknoloji

Tüm XROS ailesiyle uyumlu kartuşlar

1A Type-C Hızlı Şarj

xros mini kartuş

Paket İçeriği

1 x VAPORESSO XROS MİNİ

1 x VAPORSSSO XROS SERİSİ 1.2Ω Kartuş (2ml )

1 x Tip-C USB Kablosu

1 x Kullanım Kılavuzu

1 x Garanti Kartı

Vaporesso
TB1103BLACK
Derece 
Bora
2022-06-14

ellerinize sağlık

Ürün muhteşem, alım aşaması harika, satıcı bilgilendirici ve yönlendirici benim gibi bilmeyenler için arayıp da bulamayacağınız bir fırsat ellerinize sağlık

Yorumunuzu yazın !

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Sipariş Hattı